logo-bas

آغاز به کار تارنمای «خشونت بس»

تارنمای «خشونت بس» از سوی گروهی از فعالان حقوق زنان، با هدف گسترش آگاهی در زمینه‌ی چیستی خشونت علیه زنان و راه‌های مداخله با آن، فعالیت خود را در خرداد ۱۳۹۳ آغاز کرد.

این تارنما بخش‌های مختلفی دارد. در بخش «شکست سکوت»، با هدف شناخت هر چه بیشتر پدیده خشونت علیه زنان، آمار و اطلاعات مرتبط با مسئله خشونت علیه زنان و راه‌های مقابله با آن منتشر می‌شود. «زمانی برای تغییر»، به انواع مداخلات جمعی که در زمینه کاهش خشونت علیه زنان در ایران و سایر کشورها صورت گرفته، می‌پردازد. در بخش «نشر»، ابزارها و منابع آموزشی و بخش «قانون» قوانین و سیاست‌های کشورهای دیگر در ارتباط با خشونت علیه زنان انتشار می‌یابد.

این تارنما با آدرس basast.org در دسترس است و علاقمندان گرامی می‌توانند مقالات و پیشنهاد‌های خود را به آدرس basast.ir at gmail.com  ارسال کنند.

۴ Responses

 1. بیدارزنی آغاز به کار تارنمای «خشونت بس» | بیدارزنی

  […] خشونت بس: تارنمای «خشونت بس» از سوی گروهی از فعالان حقوق زنان، با هدف گسترش آگاهی در زمینه‌ی چیستی خشونت علیه زنان و راه‌های مداخله با آن، فعالیت خود را در خرداد ۱۳۹۳ آغاز کرد. […]

 2. ترنج
  ترنج at |

  سلام. اگر یادداشتی در حوزه هایی که شما به آن ها می پردازید داشته باشم، چگونه می توانیم برایتان بفرستم؟ اصلا می شود یا خیر؟
  سپاس گزارم 🙂

  Reply
 3. سحر
  سحر at |

  نشست‌هاتون در شهرستان‌ها هم برگزار می‌شه؟

  Reply

پاسخ دهید